Oświetlenie hali magazynowej

Napisz do nas!
Odpowiemy na twoje pytania.

Oświetlenie biurowe
Jakie oświetlenie do biura?
15 marca 2017
Nowoczesne panele LED
Panel LED – świetny zamiennik oprawy świetlówkowej
6 kwietnia 2017
Pokaż wszystkie

Oświetlenie hali magazynowej

Oświetlenie magazynów i hal magazynowych

Oświetlenie hali magazynowej wiąże się nie tylko z doborem odpowiedniego natężenia światła i spełnieniem szeregu norm związanych z wymogami dla stanowisk pracy. Oświetlenie magazynu rzutuje na warunki i bezpieczeństwo pracy i wpływa na psychofizyczne warunki widzenia. Zapewnienie dobrych warunków pracy to poprawa samopoczucia pracowników i w konsekwencji – zwiększenie ich wydajności.

Decydując się na inteligentny system oświetlenia opartego na nowoczesnej technologii LED możesz bowiem uzyskać ogromne oszczędności, co w przypadku hali magazynowej jest bardzo istotne (niemal połowa kosztów utrzymania magazynu to właśnie koszty związane z jego oświetleniem!). Warto zwrócić uwagę na rodzaj i jakość opraw przemysłowych i zdecydować się na energooszczędne rozwiązania.

Oświetlenie hali magazynowej można podzielić na:

  • ogólne,
  • miejscowe,
  • złożone (składa się na nie oświetlenie ogólne i miejscowe).

Źródła światła nie mogą powodować olśnienia, zmiany barwy znaków lub zakłóceń odbioru i postrzegania sygnałów oraz znaków stosowanych w transporcie.

Projekt oświetlenia hali magazynowej

Projekt oświetlenia hali magazynowej powinien bazować na wysokiej jakości oprawach przemysłowych i zapewniać równomierny rozkład światła i jego odpowiednie natężenie. Musi zapobiegać efektowi olśnienia i gwarantować optymalne warunki pracy.

Do systemu oświetlenia hali magazynowej wykorzystujemy oprawy przemysłowe tylko najwyższej jakości, które są bezawaryjne, bezpieczne i energooszczędne. Wszystkie oprawy techniczne posiadają niezbędne certyfikaty obowiązujące w Unii Europejskiej i stosowane są zgodnie z wszystkimi aktualnymi przepisami.

Zapytaj eksperta o NOWOCZESNE SYSTEMY OŚWIETLENIA HALI MAGAZYNOWEJ http://ledoekspert.pl/kontakt/

Normy natężenia oświetlenia hali magazynowej

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz